Luxusní balené čokolády, exklusivní čokolády

Nyní akční ceny pro Vás:
 
Nr 1:   15 různých pralinek a 10 čokoládovo-oříškových placiček
Běžná cena 365 Kč
Cena po slevě 349 Kč
Velice pěkná dárková kazeta v designu zlaté hadí kůže obsahující 15 různých pralinek a 10 čokoládovo-oříškových placiček.
Složení:
Mléčná 35% a hořká 63% čokoláda Michel Cluizel, mořská sůl, slunečnicový lecithin, smetana 31%, vanilka, třtinový cukr, glukózový sirup, sorbitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, lískové ořechy Piemonte IGP. Alergeny: mléko a ořechy.
Hmotnost: 200g
-------------------------
 
 
 
Nr 2:   8 ks čokolád - portfolio bio řady švýcarské značky Stella
Běžná cena 959 Kč
Cena po slevě 909 Kč
Kompletní portfolio bio řady švýcarské značky Stella - osm čokolád za zvýhodněnou cenu. Ochutnejte čokoládu s granátovým jablkem, kokosovým mlékem či výtažkem z plodů baobabu. Téměř kilogram fairtrade čokolády v bio kvalitě.
 
Složení:
Neobsahuje lepek.
 
Mléčná s kokosovým mlékem:
Kakaová hmota, kokosový cukr, kakaové máslo, sušené kokosové mléko 10% (kokosové mléko, Maltodextrin), drcený kokos 10%, vanilka. Obsah kakaa min. 54 %. Může obsahovat stopy kravského mléka, lískových i burských ořechů a mandlí. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Mléčná 38%:
Sušené plnotučné mléko, třtinový cukr, kakaové máslo, kakaová masa, lískové ořechy, vanilka. Obsah kakaa min. 38 %, mléčné sušiny 26 %. Může obsahovat stopy mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Hořká s chilli:
Kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, vanilka, chilli. Obsah kakaa min. 72 %. Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů, mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Hořká s baobabem:
Kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, prášek z ovoce z Baobabu (5%), vanilka. Obsah kakaa min. 60 %. Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů, mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Hořká 80%:
Kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, vanilka. Obsah kakaa min. 80 %. Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů, mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Hořká 75%:
Kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, vanilka. Obsah kakaa min. 75 %. Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů, mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Bílá s kakaovými boby:
Třtinový cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, vanilka, drcené kakaové boby (10 %). Obsah kakaa min. 33 %, mléčné sušiny 21%. Může obsahovat stopy lískových ořechů, mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Hořká s granátovým jablkem:
Kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, granátové přípravek 12% (granátové jablko, jablečný koncentrát, rýžová mouka, zahušťovadlo - pektin), vanilka. Obsah kakaa min. 60 %. Může obsahovat stopy mléka, lískových ořechů, mandlí a arašídů. Ingredience jsou produkty biozemědělství.
 
Historie čokoládovny Stella se žačala psát v roce 1947. Roky tvrdé práce v čokoládových továrnách vyučily Waltera Müllera, aby se stalspecialistou na výrobu jemné čokolády. Šel za svým snem a s manželkou Karin začali vyrábět čokoládu ve 300 let starém domě jeho rodičů.
-------------------------------
 
 
Nr 3: sada Original Beans - Příběh kakaa 280g
Běžná cena 449 Kč
Cena po slevě 430 Kč
Ocenění za nejhezčí obal na Academy of Chocolate 2013. Degustační sada v krásném obalu, na kterém si přečtete příběh všech čtyř plantážních čokolád této výjmečné značky.
Ochutnejte výjmečné čokolády z vybraných plantáží a zároveň pomozte obnovit místní ekosystém.
 
Složení:
Čokoláda Original Beans mléčná se solí Esmeraldas Milk 42% 70 g: Kakaové boby, kakaové máslo, mléko, třtinový cukr, fleur de sel - "solná květina". Obsah kakaa min. 42 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.
 
Čokoláda Original Beans hořká Beni Wild Harvest 66% 70 g: Divoké kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr. Obsah kakaa min. 66 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.
 
Čokoláda Original beans hořká Cru Virunga 70% 70 g: Kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr. Obsah kakaa min. 70 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.
 
Čokoláda Original Beans Piura Porcelana 75% 70 g: Kakaové boby, kakaové máslo, třtinový cukr. Obsah kakaa min. 75 %. Může obsahovat stopy ořechů, laktózu a sóju. Čokoláda neobsahuje lepek.
 
O čokoládovně Original Beans:
Čokoládovna Original Beans vznikla v roce 2006 na základě setkání 3 milovníků čokolády - Holanďana, Němce a Američana. Základní myšlenka čokoládovny je vyrábět exkluzivní čokolády a přitom doržet princip ekologické udržitelnosti. Proto za každou zakoupenou tabulku čokolády místní farmáři vysadí jeden strom.
Original Beans jsou výjmeční i tím, že v nabídce naleznete pouze 4 tabulkové čokolády (3 plantážní hořké a 1 mléčnou se solí). Každá z nich ovšem stojí za to a tak se mohou pyšnit již 3 medailemi z Academy of Chocolate a 3 oceněními Great Taste Awards.
Hmotnost: 280g
------------------------------
 
 
Nr 4: Dárkové balení čokolád Rococo Marocký sen 210g
Běžná cena 444 Kč
Cena po slevě 420 Kč
Dárkové balení obsahuje originální kombinaci 2 mléčných a 1 hořké luxusní čokolády s netradičními příchutěmi - perská limetka s bazalkovým olejem, kousky mořské soli a skořice. Neodolatelné čokolády jedinečné chuti, přesvědčte se!
Čokoláda Rococo mléčná s mořskou solí obdržela od Academy of Chocolate v roce 2011 ocenění "nejlepší ochucená mléčná čokoláda". Čokoláda Rococo s bazalkovým olejem a perskou limetkou pro změnu získala stříbrnou medaili v kategorii obalů.
Složení:
Čokoláda Rococo s bazalkovým olejem a perskou limetkou 70 g: kakaová hmota, třtinový cukr, kakaové máslo, kakaový prášek, emulgátor: sojový lecitin, perská limetka, vanilka. Obsahuje min. 65 % kakaa.
Obsahuje produkty ze sojových bobů. Může obsahovat stopy mléka, ořechů, vajec, cereálií a lepku.
 
Čokoláda Rococo mléčná s mořskou solí 70 g: bio třtinový cukr, bio plnotučné sušené mléko, Halen Mon Anglesey mořská sůl, bio kakaová hmota, bio kakaové máslo. Emulgátor: sojový lecitin, bio vanilka. Obsahuje min. 37 % kakaaové sušiny, min. 18 % bio mléčné sušiny.
 
Obsahuje mléko a produkty ze sojových bobů. Vyrobeno v továrně, která zpracovává ořechy, obilí, vajíčka a plodiny obsahující lepek.
 
Čokoláda Rococo mléčná se skořicí 70 g: bio třtinový cukr, bio kakaová hmota, bio sušené plnotučné mléko, bio skořice, bio kakaové máslo, emulgátor: sojový lecitin, bio vanilka.
 
Obsahuje min. 37 % bio kakaové sušiny, min. 18 % bio mléka.
Obsahuje mléko a produkty ze sojových bobů. Může obsahovat stopy ořechů, vajec, cereálií a lepku.
O čokoládovně Rococo Chocolates:
Rococo založila v roce 1983 původně designérka Chantal Coady, která se rozhodla propojit svět designu a kvalitních poctivých čokolád. Během několika let se z Chantal Coady stala respektovaná čokoládová expertka a autorka několika knih o čokoládě.
Hmotnost: 210g
-----------------------
 
 
Nr 5: Čokoláda Amedei Incontro Prendimé bílá s lískovými oříšky 500g
Běžná cena 790 Kč
Cena po slevě 770 Kč
Půl kila?!? Tak obrovskou čokoládu jste ještě neviděli. Bílá čokoláda s voňavými oříšky "Tonda Gentile delle Langhe"(30%).
Složení:
třtinový cukr, kakaové máslo, lískové oříšky  "Tonda Gentile delle Langhe"(30%), sušené plnotučné mléko, vanilka. Obsah kakaa min. 29%. Může obsahovat stopy, mandlí, vlašských oříšků a pistácií.
O čokoládovně Amedei:
Světoznámá italská čokoláda ze staromódní manufaktury vedené sourozenci Cecilia a Alessio Tessieri, která vznikla v roce 1990 a první čokoládu na trh dodala až v roce 1997! Během několika let se vypracovali ve světovou jedničku mezi kvalitními čokoládami, která si z mezinárodních soutěží odnáší jedno ocenění za druhým.
Tuto malou čokoládovnu najdete nedaleko Pisy v městečku La Rotta Pontedera. Vyrábí zde čokoládu starým precizním způsobem z vybraných kakaových bobů z plantáží, které si bratři osobně prohlédli a vybrali. Možná také proto vyrábí jednu z nejlepších čokolád světa kterou najdete v mnoha obchodech s delikatesami, vinných sklepech a kuchyních těch největších hotelů a restaurací od Itálie až po New York, Tokio i Prahu.
----------------
 
Nr 6:  Degustační sada Francois Pralus La Pyramide Tropiques 500g
Běžná cena 905 Kč
Cena po slevě 880 Kč
Degustační sada jedno-oblastních (single-origin) čokolád Francois Pralus. Obsahuje 10 druhů 75% čokolád z oblastí: Papouasie (Papua - Nová Guinea), Indonésie, Sao Tomé (ostrov Svatého Tomáše), Trinidad, Vénézuela, Tanzanie, Ghana, Madagascar (Madagaskar), Colombie (Kolumbie) a Equateur (Ekvádor).
V této degustační sadě si vychutnáte rozdíly mezi jednotlivými odrůdami kakaových bobů (Criollo, Trinitario a Forastero) a porovnáte chuť čokolád z různých oblastí. Čtyři čokolády jsou připraveny z kakaových bobů v Bio kvalitě.
 
Obsah balení:
Papouasie Trinitario: jemně kyselkavá čokoláda bohatá na ovocné tóny.
Indonésie Criollo: čokoláda bohatá na ovocné tóny se vzácně vyváženou kombinací hořkosti, sladkosti a kyselosti. Zajímavé tóny nezralých špendlíků a jemně připáleného karamelu.
Sao Tomé Forastero: čokoláda s velmi plnou, robustní chutí. Bohatá na tropické ovocné tóny.
Trinidad Trinitario: příjemně chuťově vyvážená čokoláda s pestrým spektrem chuťových tónů - například zeleného ovoce a jablek.
Vénézuela Trinitario: robustní čokoláda s výraznou kyselostí.
Tanzanie Bio Forastero: čokoláda s výraznou zemitou hořkostí.
Ghana Bio Forastero: čokoláda se sytými tóny tropického ovoce.
Madagascar Bio Criollo: velmi jemná čokoláda s ovocnými tóny malin a červených hroznů.
 
Colombie Trinitario: chuťově pestrá čokoláda. Střídají se kouřové tóny tabáku se sladkými tóny tropického ovoce, hroznů a ořechů. Dlouhý, lehce karamelový závěr s jemnou kyselostí.
 
Equateur Bio Trinitario: čokoláda s příjemnou plnou hořkostí s nenápadným ovocným podtónem a výraznou tučností kakaového másla.
 
Složení:
kakaová hmota (kakao, čisté kakaové máslo), cukr, sójový lecitin (GMO free - bez geneticky modifikovaných organismů). Může obsahovat stopy oříšků a mléka.
 
O čokoládovně Francois Pralus:
Malá rodinná čokoládovna z městečka Roanne blízko Lyonu ve Francii. Její čokoládový bonbón Praluliné se stal vyhledávanou místní specialitou. Produkuje rozsáhlou řadu vynikajících „single-origin“ čokolád. Čokolády pocházejí z různých plantáží světa. V portfoliu této malé čokoládovny najdeme organické bio tabulkové čokolády, horkou čokoládu na pití nebo Napolitánky (malé 5g miničokoládky).
Hmotnost: 500g
--------------------
 
Nr 7:  Pralinky 8 kusů, kabelka velká 72g
Akční cena 199 Kč
Obsah kabelky:
2 x Kokos v mléčné čokoládě
2 x Kavová ganache
2 x Vlašský ořech
2 x Mandlový marcipán s Marc de Champagne
 
Složení:
Mléčná 35% a hořká 63% čokoláda Michel Cluizel, mořská sůl, slunečnicový lecithin, smetana 31%, vanilka, třtinový cukr, glukózový sirup, sorbitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, lískové ořechy Piemonte IGP. Alergeny: mléko a ořechy.
Hmotnost obsahu: 72g

---------------------------------

Nr 8:  Luxusní pralinky z fíků, 6 kusů
Akční cena 389 Kč
 
plechový obal
Průměrná hmotnost cca 288g, hmotnost i s obalem 463g, produkt ekologického zemědělství.
 
Složení: Bio fíky Calabacita, čok. poleva: čokoláda (kakao, třtinový cukr, lecithin), mandlový krém (50 % mandle, 50% třtinový cukr)
Fíkové pralinky v čokoládě jsou původním a typickým produktem regionu Extremadury ve Španělsku. V každé pralince dochází k harmonickému spojení fíku "Calabacita" (druh fíku, který je menší a šťavnatější než standardní fíky s tenčí slupkou), plněného výbornou mandlovou pastou, s pravou tmavou belgickou čokoládou, ve které je fík namáčen. Neobsahuje žádné konzervatny-jde o čistě přírodní produkt. Tato kombinace chutí vás v okamžitě myšlenkách přenese do exotických zemí, na chvíli se zastavte a vychutnejte si tuto speciální chvilku dne.
 
Delikatesa, která je vhodná pro každé roční období. V zimě si ji můžete vychutnat se šálkem kvalitní kávy nebo čaje, v létě lze pralinku zmrazit a podávat jako malé porce zmrzliny s osvěžujícím šumivým vínem nebo jako dezert s kávou.
Udělejte radost svým blízkým výjimečným dárkem nebo překvapte nečekanou návštěvu. 
Původ: Španělsko, Extremadura
-----------------------------------------
Nr 9:  Fíky v belgické čokoládě bio, 12 kusů
Akční cena 269 Kč
 
 
12 ks pralinek, produkt ekologického zemědělství
Složení: Bio fíky Calabacita, čok. poleva: čokoláda (kakao, třtinový cukr, lecithin), mandlový krém (50 % mandle, 50% třtinový cukr)
12 ks pralinek, produkt ekologického zemědělství
Složení: Bio fíky Calabacita, čok. poleva: čokoláda (kakao, třtinový cukr, lecithin), mandlový krém (50 % mandle, 50% třtinový cukr)
 
Fíkové pralinky v čokoládě jsou původním a typickým produktem regionu Extremadury ve Španělsku. V každé pralince dochází k harmonickému spojení fíku "Calabacita" (druh fíku, který je menší a šťavnatější než standardní fíky s tenčí slupkou), plněného výbornou mandlovou pastou, s pravou belgickou čokoládou, ve které je fík namáčen. Neobsahuje žádné konzervatny-jde o čistě přírodní produkt. Tato kombinace chutí vás v okamžitě myšlenkách přenese do exotických zemí, na chvíli se zastavte a vychutnejte si tuto speciální chvilku dne.
Delikatesa, která je vhodná pro každé roční období. V zimě si ji můžete vychutnat se šálkem kvalitní kávy nebo čaje, v létě lze pralinku zmrazit a podávat jako malé porce zmrzliny s osvěžujícím šumivým vínem nebo jako dezert s kávou.
Udělejte radost svým blízkým výjimečným dárkem nebo překvapte nečekanou návštěvu.
Původ: Španělsko, Extremadura

 

Máme zájem o dodání

Objednávka luxusní čokolády


Doporučujeme: